טיפול ספא זוגי

למעבר לסרטון הספא לחץ כאן

כמה רומנטי לעשות יום ספא ביחד! כמה נעים יכול להיות טיפול ספא זוגי. כשקובעים טיפול זוגי תמיד מתייחסים אליכם אחרת באתר הספא. קבלת הפנים היא יותר מפנקת ורומנטית והאווירה שתקבלו תאפשר לכם להתנתק משגרת היום הלחוצה והמדאיגה ולהנות מזמן איכות ביחד. תוכלו לקבל כיבוד קל ושתיה קלה או חמה עם כניסתכם ולהנות מחלוקים רכים ונעימים, נעלי בית חמימות ומגבת נעימה.

מה כולל טיפול ספא זוגי

טיפול ספא זוגי מפנק כולל בתוכו עיסוי לכל אחד מבני הזוג מתוך מגוון העיסויים הקיימים במקום. אלה כוללים לדוגמא עיסוי תאילנדי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי קלאסי, עיסוי קרקפת בשמן חם או עיסוי איורוודה. אורך העיסוי יהיה כמובן זהה לשני הצדדים ובממוצע אורך חמישים דקות.

האווירה הרומנטית חשובה לא פחות מהעיסוי עצמו

בשביל לאפשר אווירה רומנטית ככל הניתן אתר הספא משקיע רבות בחדר עבור הזוג. טיפול ספא זוגי מרגיע זוגי יערך בחדר בו תהיה תאורה רכה ונעימה ונרות ריחניים דולקים כך שהאווירה המתקבלת תהיה נעימה ומתאימה עבור יום הכיף של הזוג. מלבד זאת ברקע מושמעת מוזיקה מרגיעה ורומנטית עם שירי אהבה או מנגינות שידגישו את הארוע המבוקש. ספא זוגי עם שירי אהבה המתנגנים ברקע יוצרים את הסטינג המושלם עבור דייט רומנטי שייזכר לשנים ארוכות.

תוספות אפשריות להזמנה

בהזמנת טיפול ספא זוגי אפשר להזמין תוספות נלוות, בתוספת תשלום, שיגרמו ליום הרומנטי להיות מושקע ואיכותי עוד יותר. אלה יכולים לכלול לדוגמא סלסלת פירות טריה ומפנקת, שוקולדים פרלינים איכותיים ויין יוקרתי. חשוב לברר אפשרויות אלה מראש למרות שהן קיימות במרבית המקומות בארץ כמו בתל אביב, ביהוד, בגבעתיים, בדימונה, בכפר שמריהו, בכרמיאל, בטבריה, בהרצליה, ברמת השרון, במודיעין, בקרית גת ובבאר שבע.

דגשים נוספים

כשקובעים טיפול ספא זוגי רומנטי הקפידו לוודא כי החדר יהיה סגור רק עבורכם, שימו לב למטפלים המעניקים את העיסוי, תמיד אפשר לברר ולשאול על הרקע שלהם, שיטות העיסוי שהם מכירים, הנסיון שלהם והמלצות אם קיימות. מלבד זאת במידה וקיימת העדפה למטפל או מטפלת צריך רק להגיד זאת מראש ואתר הספא יספק לכם את ההעדפה שתבקשו.

למעבר לסרטון הספא לחץ כאן